Kalender

Activiteit
Datum
Plaats
Door
Clubavond + Beerpong toernooi
Tue 20 Nov 2018 21:00
Wed 21 Nov 2018 01:30
Cuba Gent
Salmonella
Jeneveravond 2.0
Tue 27 Nov 2018 21:00
Wed 28 Nov 2018 01:30
Cuba Gent
Salmonella
Clubavond
Tue 04 Dec 2018 21:00
Wed 05 Dec 2018 01:30
Cuba Gent
Salmonella
Kroegentocht
Wed 05 Dec 2018 20:00
Wed 12 Sep 2018 23:00
Salmonella
Salmonella
Clubavond
Tue 11 Dec 2018 21:00
Wed 12 Dec 2018 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Massacantus
Wed 12 Dec 2018 21:00
Thu 13 Dec 2018 03:00
Flanders Expo
SK Ghendt
Skireis
Fri 01 Feb 2019 00:00
Sat 09 Feb 2019 23:00
SK Ghendt
SK Ghendt
Clubavond
Tue 12 Feb 2019 21:00
Wed 13 Feb 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Themacantus
Thu 14 Feb 2019 21:00
Fri 15 Feb 2019 01:30
Canard Bizar
Salmonella
Clubavond
Tue 19 Feb 2019 21:00
Wed 20 Feb 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Bierbowling
Thu 21 Feb 2019 20:00
Thu 21 Feb 2019 22:00
Overpoort Bowling
Salmonella
Clubavond
Tue 26 Feb 2019 21:00
Tue 26 Feb 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Vriendjes- en familiecantus
Fri 01 Mar 2019 21:00
Sat 02 Mar 2019 01:30
Canard Bizar
Salmonella
Clubavond
Tue 05 Mar 2019 21:00
Wed 06 Mar 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Clubavond
Tue 12 Mar 2019 21:00
Wed 13 Mar 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Salmoweekend
Fri 15 Mar 2019 00:00
Sat 17 Mar 2018 12:00
Salmonella
Salmonella
Jeneveravond 3.0
Tue 19 Mar 2019 21:00
Wed 20 Mar 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Ontgroeningsweek
Mon 25 Mar 2019 00:00
Fri 29 Mar 2019 23:00
Salmonella
Salmonella
Clubavond
Tue 26 Mar 2019 21:00
Wed 27 Mar 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Ontgroeningscantus
Mon 01 Apr 2019 21:00
Tue 02 Apr 2019 01:30
Canard Bizar
Salmonella
Clubavond salmo + ontgroeningsvat
Tue 02 Apr 2019 21:00
Wed 03 Apr 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Clubavond
Tue 09 Apr 2019 21:21
Wed 10 Apr 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Clubavond
Tue 16 Apr 2019 21:00
Wed 17 Apr 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Clubavond
Tue 23 Apr 2019 21:00
Wed 24 Apr 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Clubavond
Tue 30 Apr 2019 21:00
Wed 01 May 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Clubavond
Tue 07 May 2019 21:00
Wed 08 May 2019 01:00
Cuba Gent
Salmonella
Kiescantus
Thu 09 May 2019 21:00
Fri 10 May 2019 01:30
Canard Bizar
Salmonella
Clubavond salmo nieuw praesidium
Tue 14 May 2019 21:00
Wed 15 May 2019 01:30
Cuba Gent
Salmonella